Badhuisstraat 67
Vlissingen
€ 399.000,- k.k.
Omschrijving
Dit statige herenhuis uit 1895 is zeer ruim te noemen en direct klaar voor bewoning. De woning kan natuurlijk als permanente woning gebruikt worden, maar een gebruik als 2e woning (eigen gebruik, recreatieve verhuur is niet toegestaan) is ook mogelijk. De bovenwoning heeft de entree op de begane grond met woonruimte op de 1e en 2e verdieping en daarboven nog een bergzolder. Aan de achterzijde is een externe fietsenberging en de mogelijkheid om 1 auto op eigen terrein te parkeren.
Indeling:
Begane grond:
Entree van de woning met trap naar de verdieping.
1e verdieping:
Op de 1e verdieping is een woonkamer aan de voorzijde met prachtige kastenwand en suitedeuren naar een slaapkamer aan de achterzijde. Verder een halfopen keuken met inbouwapparatuur, een toilet, een badkamer en een fijne loggia die middels een transparante roldeur ook geheel open als balkon gebruikt kan worden.
2e verdieping:
Op de 2e en tevens bovenste verdieping is wederom veel ruimte. De verdieping is uitgevoerd met een grote slaapkamer aan de achterzijde, twee extra slaapkamers aan de voorzijde en een halfopen keukenblokje. Er is een toilet en een douche en een balkon. Deze verdieping kijkt in de fraaie kapconstructie. Er is verder nog een bergzolder voor opslag van spullen. De bovenwoning heeft een C.V. ketel uit 2021.
Het object heeft goede isolatie en een energielabel C.
Kenmerken
Woonomgeving
