Landweg 5
's-Heer Arendskerke
€ 315.000,- k.k.
Brochure
downloaden
Landweg 5
Omschrijving
Sfeervol wonen met karakter én verrassend veel privacy – welkom in deze charmante twee-onder-één-kapwoning in het rustige en gezellige ’s-Heer Arendskerke.
Op een ruim perceel van 242 m² eigen grond staat deze karakteristieke woning uit 1920, waar authenticiteit en modern wooncomfort naadloos samenkomen. Achter de charmante gevel schuilt een woning die aanzienlijk ruimer is dan de buitenzijde doet vermoeden. De begane grond biedt volop leefruimte, terwijl de verdieping knusser en intiemer is – ideaal voor wie beneden royaal wil wonen en boven compact en praktisch.
Sfeervol en luxe afgewerkt
De woning is goed onderhouden en modern afgewerkt met oog voor detail. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd, waardoor er een prachtige leefkeuken is ontstaan. Deze luxe keuken is voorzien van een 5-pits gaskookplaat, warmwaterboiler, afzuigkap, koelkast, combimagnetron en vaatwasser – een heerlijke plek om te koken en samen te komen, met uitzicht op de zonnige tuin.
Begane grond – royaal en licht
Via de entree en hal met trapopgang bereikt u de gezellige woonkamer aan de voorzijde, compleet met praktische trapkast. De gehele begane grond is gerenoveerd en voorzien van een geïsoleerde betonvloer. In de woonkamer ligt een fraaie laminaatvloer welke is doorgetrokken in de hal en de keuken. Verder vindt u hier de meterkast, CV-ruimte, een garderobekast en een modern toilet.
Eerste verdieping – knus en comfortabel
Op de eerste verdieping bevinden zich één grote slaapkamer (circa 10 m²) en twee knusse slaap (hobby)kamers. De lichte badkamer is verzorgd uitgevoerd en beschikt over een douche, wastafelmeubel en designradiator. Een fijne, compacte verdieping die perfect aansluit op de royale leefruimte beneden.
Buitenleven met privacy
De ruime achtertuin ligt op het zuidwesten en biedt volop zon en privacy. Dankzij de vrije achterom is de tuin praktisch bereikbaar. Achterin de tuin staat een ruime schuur met elektra en een heerlijke veranda – een beschutte plek waar u tot in de late uurtjes kunt genieten van rust en sfeer. Bovendien staat er achter in de L-vormige tuin nog een ruim en sfeervol tuinhuis/mancave.
In 2008 zijn de voor- en zijgevel volledig gestraald en opnieuw gevoegd, wat bijdraagt aan de verzorgde uitstraling van het geheel. De achterzijde zijn voorzien van rolluiken en screens. Het huis is energiezuinig en extra comfortabel door o.a. zonnepanelen en airco bovendien is er een oplader voor een elektrische auto aanwezig.
Centrale ligging
De woning is gunstig gelegen ten opzichte van de A58 en bevindt zich op circa 10 autominuten van zowel Goes als Heinkenszand – ideaal voor wie rustig wil wonen met voorzieningen binnen handbereik. Wil je lekker de natuur in ? je loopt zo het Poelbos in voor een lekkere wandeling.
Een sfeervolle, karakteristieke woning met verrassend veel leefruimte beneden, een knusse verdieping boven en een zonnige tuin met optimale privacy. Een plek waar u zich direct thuis zult voelen: Plan snel een bezichtiging bij M2 Makelaars en laat je verrassen!
Kenmerken