
Westerscheldestraat 129
Oost-Souburg
€ 289.000,- k.k.
Brochure
downloaden
Westerscheldestraat 129
Omschrijving
Een prachtige en echt instapklare woning! Dit huis heeft alles wat je zoekt: moderne keuken met inbouwapparatuur, nieuwe en luxe badkamer, vier slaapkamers, tuin met veel privacy en 10 zonnepanelen op het dak. En dan is de woning door een slimme, aan de zonnepanelen gekoppelde, boiler ook nog eens ultra zuinig met energie! Snel komen kijk naar dit heerlijke huis dus!
Indeling:
Begane grond:
Je stapt de woning binnen in de hal die toegang biedt tot de woonkamer, het toilet en de berging aan de voorzijde. Deze berging is dus zowel vanuit buiten als binnendoor te bereiken: super handig! Het toilet is pas nieuw en lekker modern uitgevoerd.
De woonkamer heeft heel veel licht door de grote ramen naar de tuin en het glas in de keuken aan de voorzijde. De zitkamer is tuingericht en kijkt door deze grote ramen heerlijk vrij over de tuin. Direct achter het huis is geen bebouwing, maar groen, waardoor je niet alleen heel leuk uitzicht hebt, maar ook heel veel privacy in je woonkamer.
De keuken is aan de voorzijde van het huis te vinden. In 2017 is hier een fraaie nieuwe keuken geplaatst, met uitgebreide inbouwapparatuur.
1e verdieping:
Via de trap in de woonkamer is de 1e verdieping te bereiken. Vanaf de overloop daar zijn drie ruime slaapkamers te vinden. Het huis mag met recht een gezinshuis genoemd worden, want de slaapkamers zijn echt groot te noemen.
Verder is op deze verdieping de badkamer. Deze is nét af en heel mooi uitgevoerd met een riante inloopdouche, wastafel met fraai meubel met lades en een vrijhangend toilet. In de badkamer is ook vloerverwarming aanwezig, dus comfort gegarandeerd!
2e verdieping:
Via een vaste trap is de zolderverdieping te bereiken. Op de overloop hangt de C.V.-ketel (2021) en de aan de zonnepanelen gekoppelde boiler (2023). Deze boiler optimaliseert de opbrengst van de elektra van de zonnepanelen voor een optimaal rendement. Hierdoor heb je zeer lage energielasten. (De huidige eigenaar verbruikt jaarlijks 480 m3 gas en -108 Kwh stroom, bewoning door twee personen). Het huis heeft nu een energielabel C, maar sinds het opstellen zijn de zonnepanelen, boiler en dubbel glas geplaatst. Zou je een nieuw label laten maken zal het dus zeker een B worden en misschien zelfs wel een A!
Achter het huis is een fijne tuin met goede bezonning met veel privacy. Parkeren kan op eigen terrein aan de voorzijde, er is een praktische oprit waar de auto kan staan.
Kenmerken
Woonomgeving
