
S-Park
Omschrijving
Strakke gevels met veel variaties. Grote, hoge raampartijen die maximaal zicht bieden op het groene park. Architectuur met krachtige statements in kleuren, materialen en vormen. Royale oppervlaktes en volumes, hoge plafonds en vides. Het woord ‘Herenhuizen’ is immers niet zomaar een mooie kreet, maar een kwalificatie.
Geen auto’s voor de deur, maar ruimte voor groen en ontmoeting. Ontdek verdiepingen vol volume en originele indelingen. Hoeveel (slaap)kamers wil je? S-Park verrast je. Types met vides, open keukens, een eigen, vaste parkeerplek, maar vooral heerlijk veel leefruimte.
Eén. Zoveel herenhuizen zijn er nog beschikbaar. De allerlaatste kans dus! Met veel volume en heel veel kamers voor grote gezinnen, voor ambitieuze stellen, voor samengestelde gezinnen en voor ondernemers met praktijk- of lekkere royale werkruimte. En dat met twee vaste, eigen parkeerplekken!
Om Dr. Stumphius, arts van de Koninklijke Maatschappij De Schelde waar het park naar genoemd is te eren, zijn de woningtypes naar wereldberoemde doktoren genoemd. Het laatste beschikbare herenhuis heet daarom ‘Allinson’.
Wie eerdere projecten van Zeeuwse Vastgoed kent (of bezoekt, bijvoorbeeld Hof Berlage, B-Lofts en C-Dock, ook in Vlissingen), ziet het al snel: hier wordt gebouwd met liefde. Dat zie je aan de gebruikte bouwmaterialen, de keuzes in ambachtelijk en uitdagend metselwerk, de aandacht voor details die vele andere ontwikkelaars achterwege zouden laten. Maar je ziet het vooral aan de tevreden bewoners.
Maak kennis met de kwaliteitsnorm die ook in S-Park weer iets wordt verschoven... naar boven!
Wij vinden het inmiddels al normaal, maar terecht als je de standaard zonnepanelen en warmtepomp bijzonder vindt! De zonnepanelen en warmtepomp maken jouw woning in S-Park immers A+++.
Standaard krijgt je herenhuis zes panelen op het platte dak. De lucht/water-warmtepomp (die tevens koelt!) staat op het dak, de binnen-unit in de berging op de verdieping direct onder het dak, om iedere (onterechte) zorg over geluidsoverlast weg te nemen.
We hoeven je vast niet uit te leggen hoe fijn het is om een vaste, eigen parkeerplek in de stad te hebben. Bij S-Park heb je die! En bij het laatste herenhuis dus zelfs twee!
Blik blijft uit beeld. Dus: aan de achterzijde van je herenhuis. Wil je een laadpaal? Ook dat kunnen we voor je regelen. Wil je nóg een parkeerplaats? Ook dat is nog te regelen!
Wonen aan het park, grenzend aan het fietspad, dus fijn: geen auto’s voor de deur. Zo is je voortuin het verlengde van je woning en het park het verlengde van je voortuin! Iedere woning krijgt een regenton in de achtertuin om zo je tuin van regenwater te voorzien. Standaard! Zo verspil je fors minder water in je tuin.
In de zijgevels komen meerdere nestkasten voor vogels. Die wonen ook graag deftig.
